Telif Hakkı

Telif haklarını ihlal etmemek için;


Bulundunuz kişisel blog sitesi akademikblog.com sitesinin içeriğinin telif ihlal hakkı akademikblog.com‘a ait olmakla yanı sıra tüm hakları saklıdır. Ziyaretçilerin akademikblog.com sitesi üzerinde bilgilere hatasız bir şekilde ulaşabilmesi için site içeriği üzerindeki çerezlere onay vermeleri gerekmektedir. akademikblog.com üzerinde yer alan yazı, görsel ve benzeri içeriklerin paylaşılması yasaktır. Site içerisindeki içeriklerin paylaşılmasına sadece kaynak göstermek şartı içerisinde üçüncü kişilerce paylaşılabilir.


Telif hakkı ihlalinin tarafıma bildirilmesi;


akademikblog.com sayfası içerisinde herhangi bir telif hakkı oluşturacak yada başka bir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş, edecek bir yazı, görsel vb. gözetmeniz durumunda mutlaka bunu bize ulaştırıp bildirin. Lütfen ilgili ihlali [email protected] mail adresine yazılı şekilde bildirin. İlgili raporunuz, aşağıda yer alan şartları kapsamalıdır.
Sistem ve ağ üstünde fark edilen, herhangi bir telif ihlal hakkını veya fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş veya lehinde ilerleme(hareket) yapabilme hakkınızın bulunduğu üçüncü(diğer) şahısların haklarını çiğneyen(ihlal) eden yazının, görselin(içerik) beyanı
Telif ihlal hakkını kapsayan yazının, görselin(içerik) kesin bildirisi
Yazı, görsel(içerik) bulunduran bu uzantı(bağlantı adresi) bağlantısını gösteren içeriğin kesin bildirisi
Yapılan telif hakkının ihlali için isim soy isim, aktif kullandığınız mail adresiniz ve karşı tarafla temasa geçileceği etkin telefon numarası
Bilgi ve düşünceniz kapsamında, ilgilenen yazı, görsel(içerik) paylaşılmasının, telif hakkının açık sahibi ya da yasal temsilcisi veya bunlarla ilgili şahıslarca onaylanmadığı veya yazılı hukuk kuralları içerisinde buna izin verilmediğini içeren beyanınız.
İşbu bildirge raporunda sunulan içeriğin doğru olduğunu ve önlenebilir bir şekilde ihlal etmiş münhasır haklarının sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.
Ek olarak ilgilenilen iş bu bildirgesi; telif ihlali gösteren yazı, görsel(içerik) yazarına karşı beyan amacıyla iletebileceğimizi kabul etmiş bulunmaktasınız. Saygılarımızla.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Göktürk evden eve nakliyat Göktürk evden eve nakliyat